Fairs

İSTANBUL DERİ MODA FUARI 17-19 NİSAN 2008

İSTANBUL DERİ MODA FUARI 17-19 NİSAN 2008

A+ A-

Moda dünyası 2008 – 2009 sonbahar kış deri sezonunu 17 -19 Nisan 2008 tarihleri arasında  2. İstanbul Deri Moda Fuarı’nda karşılayacak 

Dünyada  modanın sezonları giderek daha da erken uyanmaya başladı.

Rekabetin dayanılmaz baskısı nedeniyle bir yandan alıcılar, daha sezonun biri bitmeden diğerine hazırlanıp tüketicilere cazip alış veriş olanakları sunmak zorunda kalırken, diğer yandan üreticiler,  bu duruma ayak uydurmak için enerjilerini sonuna kadar zorluyor.

Ülkede sürüp giden ekonomik politikalar, sıradan, ucuz ve çok miktarda üretimleri katlanılamaz hale getirdi. Bu nedenle, şu günlerde daha hızlı hareket etmek, herkesten çabuk uyanmak zorunda olduğumuz, düşünme yetisine sahip, olup biteni analiz etmeyi bilen herkesin kabul ettiği bir gerçektir.

Buradan hareketle bir önceki yıl mayıs ayının sonunda gerçekleştirdiğimiz  Deri Moda Fuarını  biraz daha erkene alıp 17 – 19 Nisan 2008 tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Gene uzun tartışmalara sahne olan sektör toplantıları sonunda, bu tarihte fuar düzenlemenin Türk Deri Sektörü için daha verimli olacağı sonucuna varılırken, önümüzdeki yıllarda fuarın daha da erken tarihlerde düzenlenmesinin yararlı olacağı görüşü ağırlık kazandı.

2008-2009 KÜRK VE DERİ MODASI BU FUARDA

Deri ve kürk konfeksiyon ürünlerinin sergileneceği İstanbul Deri Moda Fuarı, alıcı ve satıcıların yanı sıra, tasarımcı ve üreticileri de bir araya getirecek. 2008-2009 kış trendlerini belirleyen fuar, prestijli bir moda gösterisine sahne olacak.

Binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan İSTANBUL DERİ MODA FUARI’nda sektörün tanınmış markalarının görkemli defilelerini izlemek mümkün olacak. Fuar renkli defilelerin yanı sıra düzenlenecek çeşitlikonferanslar, seminerler, paneller ve sergilerle katılımcılarına gerçek bir moda şöleni yaşatacak.

2. İstanbul Deri Moda Fuarı, Türkiye Deri Vakfı ve Türkiye Deri Konfeksiyoncular Derneği’nin desteği, Artı-F  Organizasyon Ltd. Şti. işbirliği ile Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 17-19 Nisan 2008 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek.