Fairs

İSTANBUL DERİ MODA FUARI 31 Mayıs- 2 Haziran 2007

İSTANBUL DERİ MODA FUARI 31 Mayıs- 2 Haziran 2007

A+ A-

TÜYAP tarafından Türkiye Deri Vakfı’nın (TÜRDEV) desteği ve Artı-F Organizasyon işbirliği ile organize edilen İstanbul Deri Moda Fuarı 31 Mayıs- 2 Haziran 2007 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.

Türk ve  dünya deri sektörünün tasarımda ulaştığı son noktayı tanıtmayı hedefleyen İstanbul Deri Moda Fuarı, sektör kuruluşlarının ticaret hedeflerini yükseltmesine, yeni pazarlar oluşturmasına ve müşterileriyle buluşmasına öncülük etmeyi amaçlıyor. Bölgenin önemli üretim merkezlerinden biri olan Türkiye için, dünya deri sektörünü bir araya getiren bu fuarın varolan deri ticaretinin geliştirilmesinde de önemli bir adım olması bekleniyor.

Deri ve kürk konfeksiyon üreticilerinin Amerika, Avrupa ve kuzey ülkelerinde sürdürdükleri  tanıtım atağının bir parçası olarak düşünülen fuar, sektör temsilcilerinin yeni pazarlara açılma ve pazar çeşitliliğini arttırma konusunda yeni olanaklar yakalamalarını da sağlayacak.

2008 KÜRK VE DERİ MODASI BU FUARDA
Deri ve kürk konfeksiyon ürünlerinin sergileneceği İstanbul Deri Moda Fuarı, alıcı ve satıcıların yanı sıra, tasarımcı ve üreticileri de bir araya getirecek. 2008 yılının trendlerini belirleyen fuar, prestijli bir moda gösterisine sahne olacak.

Binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak olan İSTANBUL DERİ MODA FUARI’nda sektörün tanınmış markalarının görkemli defilelerini izlemek mümkün olacak. Fuar renkli defilelerin yanı sıra düzenlenecek çeşitli konferanslar, seminerler, paneller ve sergilerle katılımcılarına gerçek bir moda şöleni yaşatacak.

29 Kasım - 1 Aralık 2007 tarihleri arasında düzenlenecek İstanbul Deri Fuarı ise deri ve kürk hazır giyim ürünlerinin yanında, deriden kürke, deri makinelerinden kimyasallara kadar sektörün tüm alanlarını bir araya getirecek.

.